Goga Sekulić - Biografija



Kratke informacije o: Goga Sekulić
Datum rođenja: 27. Februar 1977
Mesto rođenja: Pljevlja
Država: Crna Gora
Prebivalište: Beograd, Srbija
Zanimanje: Pevačica
Žanr: Turbo-folk

Facebook: Goga @ Facebook
Instagram: Goga @ Instagram
Twiter: Goga @ Twiter



Gordana Goga Sekulić je crnogorska turbo-folk pevačica rođena 27. februara 1977. godine u Pljevlji. Upisala je gimnaziju, ali se prebacija u srednju turističku školu gde je i maturirala. Na estradi je aktivna od 2000. godine i do sada je snimila osam albuma. 2007. godine je učestvovala u rijaliti programu „Veliki brat VIP“ gde je započela vezu sa manekenom Ognjenom Ivanovićem, bratom voditelja Ivana Ivanovića. Mediji su je dovodili u vezu sa košarkašem Minesote, Nikolom Pekovićem, a navijači Partizana su smislili pesmu o njima. Trenutno je u vezi sa jednim Švajčarcem čije ime ne želi da otkriva.



Iako je bila verena za jedanaest godina mlađeg dečka, Milana Čovića, 12. maja 2013. godine, posle kraće veze, udala se za Igora Ramovića, biznismena koji je živeo u Londonu i bio vlasnih velikog broja klubova. Igor se družio sa poznatim ličnostima poput Naomi Kembel, Gaj Ričija, Paris Hilton i drugih, a sarađivao je sa biznismenom Erikom Princom oko prodaje naftnih derivata. Njihovo poznanstvo je započelo svađom, ali vrlo brzo je preraslo u ljubavnu vezu.Gogi nije smetalo što je njen suprug imao dvoje dece iz prethodnih brakova i sa njim je planirala porodicu. Međutim, dva meseca kasnije, u bolnici u Nemačkoj, Igor je preminuo od raka pankreasa. Pevačica je provela poslednje trenutke sa njim. Kasnije je izjavila da je za njegovu bolest saznala nedelju dana pre svadbe. Imala je velikih problema i nesuglasica sa porodicom bivšeg supruga zbog čega su njeno ime obrisali sa groba.
Prije 10 godina ugradila je silikone, a tokom 2015. je zamenila oblik, ali veličinu ostavila istu. 2015. godine je ušla na „Farmu“ sa zadatkom da unese pometnju među učesnicima. Drugog dana je diskvalifikovana jer je starletu Tijanu Đuričić gađala tanjirom i šutnula u grudi zakačivši i go-go igračicu Jelenu Krunić.



Diskografija:

– 2000. godine je izdala album „Ljubavnica“ sa pesmama: Ljubavnica, Vruće, hladno, Večiti ljubavnici, Gospodine, Pun mesec, Ti nikad nisi voleo, Halo, ja sam, Svirajte mi tužne pesme;
– 2001. godine album „I lepša i bolja“ sa pesmama: Marš, Neka piju, Ja ti dala, Osvajač, Ubite me, Piješ li, Nervozna, I lepša i bolja, Mladiću, Cimerka;
– 2002. godine album „Opasno po život“ sa pesmama: Bez pardona, Opasno po život, Ovo nije tvoj dan, Prosto nek’ ti je, Red za ljubav, Gubim kontrolu, Bomba, Hobi, Gotovo je sve;
– 2003. godine album „Po zakonu“ sa pesmama: Bole ljubavi, Po zakonu, Istok zapad, Keš, Šta ti je, Leptir, Nova, Budi tu;
– 2006. godine album „Srce na pauzi“ sa pesmama: Gaćice, Tvoje oči (duet sa Osmanom Hadžićem), Premalo, premalo, Nova stara devojka, Srce na pauzi, Moj novi dečko, Može, može, Kriva sam, Nisi ti ni za šta, Sexy biznismen;



– 2008. godine album „Zlatna koka“ sa pesmama: Zlatna koka, Volela bi sestra, Devojke, devojke, Klošar, Kazaljke, Žigolo, Mesečar, Izvini, Asocijacije;
– 2011. godine album „Ja sam probala sve“ sa pesmama: Sama se pozvala, Aman, aman, Nagrada i kazna, Naočare, Slomi me od ljubavi, Ja sam probala sve, Ludnica, Ko me je za jezik vukao, Muška lutka feat DJ Pantelis. Posle par meseci je sa Jasminom Jusićem objavila duet „Vuče, lopove“ koji je imao višemilionske preglede na ju tjubu.
– 2014. godine je učestvovala na Pinkovom festivalu sa pesmom „Rekord sam oborila“ koja je dobro prošla kod publike. Snimila je album pod istim nazivom na kome su se, osim ove pesme, našle: Moja druga mladosti, Broj, Moj lepi, Gde si ti, Semafor, Ja hoću sve (feat DJ Emmporio) i Minus faza (Ljubav ništa ne vredi). Pojavila se i na drugom Pinkovom festivalu sa pesmom „Da na tebe ne liči“.
Od 2015 do danas objavila je mnogo singl pesama.