Jadranka Barjaktarović - Biografija



Kratke informacije o: Jadranka Barjaktarović
Datum rođenja: 11. novembar 1981
Mesto rođenja: Berane
Prebivalište: Budva
Država: Crna Gora
Zanimanje: Pevačica
Žanr: Folk

Facebook: Na @ Facebook
Instagram: Na @ Instagram
Youtube: Na @ Youtube



Jadranka Barjaktarović je crnogorska folk pevačica. Rođena je 11. novembra 1981. godine u Beranama. Živi i radi u Beogradu. 2005. godine je učestvovala u muzičkom takmičenju „Zvezde Granda“ i bila je treća. 2007. godine je osvojila prvu nagradu na festivalu na Cetinju sa numerom „Tvoja noć i moja zora“. 2009. godine Grand produkcija je izdala prvi Jadrankin album pod nazivom „Krv sam tvoja“. Na njemu se posebno istakla pesma „Laka“ koja na you tube-u ima 2.126.710 pregleda.



2012. godine je snimila pesmu „Dupla s’ čemerom“ i duet „Fatalna“ sa Sha.
2015. godine je nastupila na Pink music festivalu i izvela je numeru „Očajna“. Sa Rubinima je uradila duet „Idemo na more“.
2016. godine je objavila singl „Kad ljubav zaplače“ i duet „Zbog tebe“ sa Banetom Ivićem.



Privatni život

Ima jednog brata i dve sestre. Dečko joj je za 31. rođendan kupio mašinu za sudove i uplatio je njenoj drugarici i njoj put u Dubai.
2015. godine u emisiji „Specijal Lee Kiš“ je rekla da je u vezi 10 godina, ali da želi da svoj privatni život sakrije od javnosti.
Jadrankin životni moto je: „Samo napred“, a stih koji je najbolje opisuje je: „Baš je dobro biti ja“. Njen omiljeni pevač je Vlado Georgiev, a pevačica Nina Badrić.



Imala je okršaj sa nekim srpskim starletama jer je prokomentarisala da jeftino prodaju svoje telo. Rekla je da je i ona imala nepristojne ponude koje je, bez razmišljanja, odbila.

Izjavila je da nema ništa protiv plastične hirurgije, ali da neće ugraditi silikone. Važi za jednu od najzgodnijih pevačica na estradi. Uprkos tome, tvrdi da izbegava teretanu i da se nezdravo hrani.

U jednom intervjuu je kazala da je nevinost izgubila kada je imala 20 godina.