Evo da budem fer da se predstavim slucajno sam otkrio ovaj forum i registrovao se. Jako bogat muzicki dio foruma noviteti extra , nesto ni sa hvala vidio nisam koliko sam po natpisu shvatio razlog je jer nisam privilegovana grupa , taj natpis mi se ne svidja i naravno nisam uspio sve sto sam htio danas da preuzmem jer nakon odredjenog broja klikova hvala taj gumb se izgubio , onda sam procitao onaj plavi natpis da je max moguce dnevno 10 klikova sto me bas jako nervira , jer sam danas preuzeo samo 8 pjesama jer sam dva ili tri puta klikao hvala a link ipak izasao nije. Htio bi se ukljuciti u pomoc radu foruma ako je potrebno neka me admin kontaktira, nemam nekog iskustva pa ako mi lijepo objasni pokusao bih pomoci jer nije mi namjera sve da poskidam a da nista ne pomognem, nazalost novcano ne mogu da pomognem jer nisam u takvoj financiskoj situaciji, zbog toga ponudio bi svoje vrijeme i nadao bi se da u svrhu toga dobijem neki bolji premium pristup... Svako dobro raja najbolji ste koliko sam u kratkom vremenu mogao da vidim. Pozdrav iz lijepe Tuzle