Natalija Ibraimov (Trik FX) - Biografija



Kratke informacije o: Natalija Ibraimov (Trik FX)
Datum rođenja: 16. maj 1971
Mesto rođenja: Zemun
Prebivalište: Beograd
Država: Srbija
Zanimanje: Pevačica, plesačica
Žanr: Pop, dance
Suprug: Sani Ibraimov

Facebook: Na @ Facebook
Instagram: Na @ Instagram
Youtube: Na @ Youtube



Natalija i Ibraimov je srpska pevačica i plesačica. Članica je dens grupe Trik FX. Rođena je 16. maja 1971. godine u Zemunu. Sa suprugom Sanijem i sinom Dejanom živi u Beogradu. Karijeru je započela u grupi Đogani Fantastiko koju su vodili Đole Đogani i njegova tadašnja supruga Slađa Delibašić Đogani.

Detinjstvo i obrazovanje


Natalija Ibraimov, devojački Stajić, je rođena 1971. godine. Prvo se bavila plesom, a potom je postala vokal Ansambla „Branko Radičević“ u Staroj Pazovi i učestvovala je na „Gitarijadi“ u Zrenjaninu. Završila je Srednju poljoprivrednu školu koja je nije zanimala, ali u rijalitiju „Farma“ joj je koristilo znanje koje je stekla. Deset godina je trenirala gimnastiku, a interesovali su je „Muzički tobogan“, „Beogradsko proleće“, i slične manifestacije.

Biografija Na Radio Balkan Music

Karijera

Nakon odlaska iz grupe Đogani Fantastiko, Natalija i njen suprug Sani Ibraimov su osnovali plesnu grupu Trik FX. Prvi ozbiljniji nastup su imali 1998. godine na festivalu Sunčane skale gde su izveli numeru „Temperatura“.

Ubrzo su u izdanju produkcijske kuće „City records“ objavili album pod nazivom „Gde se ljubav čuva“ na kome su se, osim pomenute, nalašle i numere „Lagao si dobro“, „Želja“, „Da li neko zna“, „Noćas kada odu svi“, „Traži sebi sličnu“, „Ritam“, „Ona bi“, „Devojka iz grada“ i „Neka jutro ne svane“.

Ista produkcijska kuća je 2000. godine objavila njihov CD „Mi to možemo“ koji se sastojao iz numera „Tajna skrivena“, „Briga me“, „Spasi me“, „Čiko, čiko“, „Okrećeš mi leđa“, „Reci mi da“, „Zmija“, „Doktore“ i „Dal’ sam ti ja“. Kao najveći hit se izdvojila numera „Čiko, čiko“ koja, iako je snimljena pre dvadeset godina, na internet platformi „Ju Tjub“ („You Tube“) trenutno broji preko 370 hiljada pregleda.

Dve godine kasnije su snimili treći album pod nazivom „3“ na kome su se nalašle pesme „Popiću otrov“, „Snažne ruke“, „Avantura“, „Halo, halo“, „Hitna pomoć“, „Lasta“, „Ravnica“ i „Džoker“. „Hitna pomoć“ je tek kasnije postala popularna i to je njihova najslušanija pesma koja na „Ju Tjubu“, te trenutno (decembar 2021. godine) beleži oko 11 miliona pregleda.

Trik FX je 2003. godine snimio album „Crno ili belo“ sa numerama „Aritmija“, „Karte sve na sto“, „Leto“, „Na tebi je sve“, „Najbolji u ljubavi“, „Srcobran“, „Treća sreća“, „Vanredno stanje“ i „Varalica“. Posle kraće pauze, 2007. godine su objavili ploču „Zgodna, mlada“ koji se, pored naslovne, sastojao iz pesama „Dobra“, „Espreso“, „Hej, ljubavi“, „Levo, desno“, „Podstanar“, „Ribolovac“ i „Robija“. Natalija i Sani su 2009. godine snimili provokativnu pesmu „Do jaja“ po kojoj album nosi ime.

On sadrži još šest numera „Opasno“, „Duge su nedelje“, „Kamikaza“, „Čik, čik“, „Najbolja“ i „Bilmez“. CD „Šansa jedan prema sto“ je svetlo dana ugledao 2011. godine. Na njemu su bile numere „Devojka za primer“, „Hajde, priđi“, „Kokoška“, „Vozi, vozi“, „Čekam te za pet minuta“, „Pola dva“ i „Kratak spoj“ (duet sa Cvijom).

Trik FX je 2014. godine objavio album „Cura sa Balkana“ koji, pored pomenute, sadrži i pesme „Intro“, „Mali mačak“, „Limun i bakardi“, „Dotakni nebo“ (duet sa Djomlom KS), „Luda noć“ (duet sa DJ Danijem), „Bezobrazna“, „Mama ne da“ (duet sa Halidom Muslimovićem), „Epidemija“ (duet sa Sekibom Mujanovićem) i „Društvo sa Balkana“. Natalija i Sani su svoju publiku 2016. godine obradovali singlovima „Manijak“ i „Lukave kuje“.

Tokom 2017. godine objavili su singlove „Aman, aman“, „Ja noćas pijem“, „Safari“ i „Alibi“. I naredne godine su vredno radili, pa su publici predstavili pesme „Što bi se zaljubila“, „Hitna pomoć 2“ i „Alo, ne zovi“. U toku 2019. godine Trik FX je objavio singlove „Mafioza“ i „Mashup“.

Biografija Na Radio Balkan Music

Učešće u rijaliti šou programu Farma 3

Natalija Ibraimov je 2010. godine postala jedan od učesnika treće sezone rijaliti šou programa „Farma“. Na imanju u Lisovićima takmičari i gledaoci su joj najviše zamerali zbog „slobodno ponašanja“. Neki farmeri su tvrdili da je imala seks sa manekenom Banetom Jankovićem sa kim je vodila intimne razgovore, pored koga je spavala i slično.

Novine su objavile Sanijev apel Televiziji „Pink“ i obožavaocima da ne glasaju za Nataliju jer im se sin ne oseća dobro zbog svega što se dešava. Tokom igre „istina izazov“, pevačica je izvela mini striptiz i ostala je samo u vešu. Izjavila je da su higijenski uslovi bili veoma loši i da su se svi porazboljevali.

Pošto je uredna, po ceo dan je ribala pod i bure. Sa mnogim takmičarima je ostala u dobrim odnosima, a kada je napustila „Farmu“, videla je ko su joj prijatelji, a ko ju je iza leđa ogovarao.

Trik FX na „Farmi 7“


Početkom 2016. godine, Natalija i Sani su zajedno postali deo ovog rijaliti programa.

Sani je ranije rekao da je to zbog posla nemoguće, ali da bi poziv prihvatio ukoliko bi im ponudili dobar honorar. Oni su zamolili zadrugu da odu zajedno na kupanje kako bi mogli da imaju seksualne odnose bez pritiska. Pošto ima problema sa leđima, Natalija je jedini takmičar kome je bilo dozvoljeno da spava na dušeku.

Sani se posvađao sa Stefanom Jakovljevićem, bratom bivše Mis Jugoslavije Jelene Bin Drai, koji ju je nominovao za najgoreg farmera. Jedno drugome su pretili, ali do incidenta nije došlo.

Biografija Na Radio Balkan Music

Početak veze i više od dve decenije skladnog braka

Natalija i Sani su se upoznali 1993. godine u grupi „Đogani Fantastiko“ gde je on bio koreograf, a ona učenica. Natalija je u tom momentu bila u vezi, ali to Saniju nije smetalo pa joj se udvarao šest meseci. U početku su igrali za šećer i brašno koji su tih godina smatrani luksuzom, a kasnije su usledile ozbiljnije ponude.

Par se 1995. godine venčao i od tada su nerazdvojni. Kako kažu, veže ih ljubav prema muzici i plesu pa, kad god su u prilici, oni igraju. Dugi niz godina vode plesnu školu i održavaju energične nastupe po klubovima. Natalija i Sani su 1996. godine dobili sina Dejana sa kojim, kako kažu, imaju drugarski odnos.

On je bio buca u detinjstvu, a slike na društvenim mrežama jasno pokazuju da je promenio navike i da vredno trenira. Roditelji su ga često vodili na svoje nastupe jer je voleo da đuska. Natalija ne propušta priliku da pohvali svoga supruga jer on radi većinu kućnih poslova. Tvrdi da su oni, prvenstveno, prijatelji koji o svemu otvoreno razgovaraju. Smatraju da svoju mladolikost duguju plesu i druženju sa mlađim ljudima jer su im njihovi vršnjaci dosadni.

Svađa sa Ognjenom Amidžićem


U svojoj emisiji „Ami G šou“, voditelj Ognjen Amidžić je uporedio Sanija sa Ajnštajnom, Gagija sa Teslom, a Đoleta sa Pupinom. Nataliji je zasmetalo što je njenog muža svrstao u Đoganije i na društvenoj mreži „Fejsbuk“ („Facebook“) je napisala da Sani za njega jeste Ajnštajn jer je pametan i prošitao je mnogo knjiga.

Bračni par dobru liniju održavaju zahvaljujući plesu, a Natalija ne krije da je ugradila silikone u grudi. Šaljivo je prokomentarisala da je ponosna na svoje nove grudi jer je priroda nije mnogo obdarila.

Diskografija

Albumi

1999. Gde se ljubav čuva

2001. Mi to možemo

2002. 3

2003. Crno ili belo

2007. Zgodna, mlada

2009. Do jaja

2011. Šansa jedan prema sto

2014. Cura sa Balkana


Singlovi

1999. Želja

1999. Noćas kada odu svi

2001. Spasi me

2001. Zmija

2002. Dal sam ti ja

2003. Vanredno stanje

2003. Crno ili belo

2008. Zgodna, mlada

2009. Do jaja

2009. Opasno

2011. Hajde priđi

2013. Mama ne da

2014. Cura sa Balkana

2015. Gorim sva

2016. Manijak

2016. Lukave kuje

2017. Aman, aman

2017. Ja nođas pijem

2017. Safari

2017. Alibi

2018. Što bi se zaljubila

2018. Hitna pomoć 2

2018. Alo ne zovi

2019. Mafioza

2019. Mashup

Diskografiju: Pogledajte Klikom Ovde