Povecaj Tekst Smanji Tekst
Zdravo Gost, ako čitate ovo, to znači da niste registrovani. Kliknite ovde da se registrujete u nekoliko jednostavnih koraka, uživaćete u svim odlikama našeg Foruma. Imajte na umu da su zabranjeni nepristojni ili besmisleni nikovi (bez brojeva ili slova nasumice).

Radio Status:


  1. Dobro Došli na Radio Balkan Music forum.

    Trenutno pregledate forum naše zajednice kao gost, što vam daje ograničen pristup većini diskusija. Registacijom koja je besplatna dobijate mogućnost da postavljate teme, privatno komunicirate sa drugim članovima (PP), odgovarate na ankete, uploadujete, i pristup mnogim drugim posebnim delovima. Registracija je brza, jednostavna i apsolutno besplatna i zato Vas molimo, pridružite našoj zajednici danas!!

    Ukoliko imate bilo kakvih problema sa procesom registracije ili vašim nalogom za prijavljivanje, kontaktirajte nas.
 
Postani uploader i primi nagradu za svoj trud
  • Amused
  • Angry
  • Annoyed
  • Awesome
  • Bemused
  • Cocky
  • Cool
  • Crazy
  • Crying
  • Depressed
  • Down
  • Drunk
  • Embarrased
  • Enraged
  • Friendly
  • Geeky
  • Godly
  • Happy
  • Hateful
  • Hungry
  • Innocent
  • Meh
  • Piratey
  • Poorly
  • Sad
  • Secret
  • Shy
  • Sneaky
  • Tired
  • Wtf
  • Rezultati 1 do 1 od 1
    1. #1
      Administrator
      Bodova: 165.067, Nivo: 100
      Dovršena razina: 0%,  Potrebni bodovi za sljedeću razinu: 0
      Overall activity: 68,0%
      Dostignuća:
      Bez OpisaOznaka Druga klasa50000 bodova za najboljeg posterasocijalniVeteran
      je srecan
       
      Ja sam:
      Awesome
       
      Radio Balkan Music avatar Germany
      Registrovan
      27.05.2018
      Pol
      Musko
      Lokacija
      Munchen
      Interesi
      Muzika/Filmovi/Serije
      Zanimanje
      Muzicar Dj Podukcia
      Godina
      33
      Poruke
      7.513
      Bodova
      165.067
      Nivo
      100

      Moje Nagrade

      Hvala Ukupno Se Zahvalio 
      57
      Hvala Ukupno Pohvaljen 
      8.432
      Hvala za
      3.166 Posta
      Log/Datum
      28.04.2024
      Log/Vreme
      06:48
      Online/Bio
      1 Meseci 2 Sedmice 4 Dana 15 Sat 38 Minuta 54 Sekundi
      Prosečno/Online
      40 Minuta 51 Sekundi
      Ukupna Donacija Od

      Radio Balkan Music     € 4.55
      Doprinos Ako uživate u sadržaju ,
      kliknite ispod na sliku,
      da podržite naš rad.
      Click Here To Contribute To Our Site

      Zahvalnica ljudim koji dele svoje postove zahvala DONATORIMA hvala na vremenu



      Jos jedan veliki pozdrav dragi nasi clanovi gosti posetioci i ostali. U ovom delu zelim da se zahvalim najvecim donatorima ciju donaciju mnogi ne vide a to su donatori sadrzaja postova... To su ljudi koji izdvajaju svoje vreme vreme koje nema novcanu ili materijalnu cenu. Njihov trud ne smemo zaboravit samo cu ukratko objasniti koliko je danas vremenski potrebno da se pribavi neki sadrzaj pa onda da se izdvoji vreme da se to sve negde uploduje pa onda da se post lepo ispise pa postuje. Prvenstveno skidam kapu i zahvaljujem se ljudima koji ripuju nova stara cd/kasete/ploce... i sve to dele sa nama, Sta da vam kazem hvala vam svima koji ste se prikljucili jer vase donacije su najvece donacije koje nisu i nece nikada biti zaboravljene Hvala vam ... ispod cu licno izdvojit top 15 uploadera i uputiti neke komplimente po mom iskrenom misljenju.


      TOP LISTA 15 NAJAKTIVNIJIH UPLOADERA




      1. Radio Balkan Music (Ja i mojaa malenkost za sad na prvom mestu dok me je vreme sluzilo bio sam jako aktivan jer fakticki bio sam sam i jedini koji je u pocetku postao sadrzaj, vremenom se to promenilo dobio sam pojacanje pa sam se polako povukao, sto se postanja tice trenutno gledam da odrzim stabilnost kvalitet foruma i ako me zdravlje posluzi nadam se da cu u buducnosti moci ponovo da se aktiviram) /// Trenutno Postova ima (7.508) azurirano 06.09.2023

      2. dragan84(Za sada na drugom mestu covek koji izdvaja veliko vreme i u kratko vreme ima veliki broj postova. Mogu samo da skinem kapu licno znam koliko je vremenski tesko pripremiti i postati, a dragan pored singlova posta i kompletne diskografije. U moje ime veliko hvala ovo je najmanji cin koji mogu da uputil licno se ne poznajemo hvala ti sto si se pridruzio da zajedno sirimo najaci najkvalitetniji zvuk.) /// Trenutno Postova ima (6.254) azurirano 06.09.2023

      3. Marko37 (Trenutno na velikom trecem mestu. Sta da kazem Marko je covek koga sam imao prilike pre par godina licno da upoznam. Mogu reci iskreno da retko sretneto dobru i postenu osobu, ne mogu zaboravit da se Marko medju prvima pridruzio ovom forumu i pomogao mi oko postanja. Licno kako mi je rekao on je veliki kolekcionar cd-ova ploca, kaseta starijih izdanja koje je davno pribavio i novih cd-ova koje i dan danas pribavlja i rado deli s nasim clanovima. Hvala mu na vremenu i na trudu.) /// Trenutno Postova ima (3.708) azurirano 06.09.2023

      4. Balkan Music (Moj kolega brat koji je mene zamenio u svakom smislu. Kada sam pao naso sam zamenu kojem sam pokazao sta i kako i gde... Hvala sto pristade jer u danasnje vreme malo ko svoje vreme daje drugima za DZABA. Necu puno pisati u kratko to je to ovde sam kratak a jasan...) /// Trenutno Postova ima (1.909) azurirano 06.09.2023

      5. kovac (Licno ne poznajem nismo se licno upoznali. Secam se dok je bilo aktivno nagradjivanje vovih postaca koji se pridruze da smo komunicirali preko poruka. Jedan put sam poslao novcanu nagradu preko paysafe... vec duze vreme aktivan nije hvala u svakom slucaju na vremenu i na dosadasnjem trudu.) /// Trenutno Postova ima (259) azurirano 06.09.2023
      6. armbl (Licno takodjer ne poznajem secam se da sam nakon nekog vremena takodjer u par navrata 2 ili 3 puta preko paysafe poslao u znak zahvalnosti nagradu neko vreme je postao onda se povukao vec dugo vremena nije aktivan. Ipak se zahvaljujem na vremenu i trudu.) /// Trenutno Postova ima (167) azurirano 06.09.2023
      7. brtv1 (Jedan dobar drug koji se pridruzio i poceo da posta postove serija filmova. Kada mi se javio dopao mi se predlog jer mi je licno pustio veliku kolicinu filmova serija, covek koji pribavlja netflix sadrzaj i u njegovom sadrzaji filmovi serije imaju titlove nase i izbor biranja jezika zvuk Engleski, Nemacki, Francuski i ako film nije engleski original audio. Dobro je za ljude koji zele da uce jezike jer biraju i slusaju i prevod imaju. Hvala ti sto si mi licno dosta toga prosledio jer treba vremena da se sve to pribavi nisi vec odavno ovde aktivan al mi imamo kontakt preko telefona.) /// Trenutno Postova ima (84) azurirano 06.09.2023
      8. mattei (Po mom skromnom misljenju nismo imali kontakt al kolko sam ispratit mogao bogatio je forum mislim FLAC sadrzajem. nije vec dugo aktivan sto se postova tice , kao sto rekoh nismo imali neku veliku komunikaciju tako da vise niste reci ne mogu. Hvala mu puno na vremenu i na postovima.) /// Trenutno Postova ima (81) azurirano 06.09.2023
      9. dragan8400 (O ovom korisniku ne mogu reci puno. Kad je poceo da posta prestavio mi se kao dragan84 , a ispostavilo se da nije. S moje licne strane sam poverovao jer sam po forumima znao nick od dragana i da je jako aktivan. Posto je jako puno postovao a ja sam i u ovoj prici ispostovao i slao u vise navrata nagradu novcanu za vreme i da moze da placa cloud racun gde bi skladistio muziku... Nakon nekog vremena javio se pravi dragan i u privatnoj poruci mi rekao da je on pravi i da je neko u njegovo ime njegove postove delio, ja sam tada poslao upit draganu fake nije mi odgovor dao i jednostavno odustao je i nikad vise nije postao,,, njegove postove koliko sam ispratit mogao vratio sam pravom vlasniku. Hvala ipak i izvinjavam se dragan84 jer ja licno neznam ko je ko kad se registruje. iz ovog razloga sam odustao da saljem podrsku novim clanovima koji se prikljuce .) /// Trenutno Postova ima (55) azurirano 06.09.2023
      10. neo888 (Nedavno se pridruzio poceo da posta. Koliko me secanje sluzi nismo imali nikakav kontakt, sto se postanja tice koliko sam uspeo da vidim ima sarolik sadrzaj a sam nisam siguran dal je to cd rip ili nije. Hvala mu sto se pridruzi drago bi mi bilo ako postane aktivan clan da posta original rip i barem ako je mp3/320 kvalitetu jer cilje je siriti kvalitetan dobar zvuk bez youtobe convert... Hvala na vremenu i na trudu.) /// Trenutno Postova ima (36) azurirano 06.09.2023
      11. ghostrid (Licno nemam nikakav info da kazem jer dugo nije aktivan i ne secam se kad je sta kad postao... Ipak hvala jer vreme je vreme i to se ceni kod nas.) /// Trenutno Postova ima (33) azurirano 06.09.2023
      12. anastasija (Nemam puno sta kaze vlasnik 30 tak postova koliko sam ispratit mogao ovaj racun je jos uvek aktivan. Zahvaljujem se licno na dosadasnjim postovima i radujemo se u buducnosti novim postovima.) /// Trenutno Postova ima (30) azurirano 06.09.2023
      13. master (Secam se osoba koja mi se nedavno javila i objasnila da poseduje jako velik broj muzike s digital platforme i da ce u buducnosti da bude najbolji postac. Ono sto je postan s njegove strane mogu rec da je kvaliteta zvuka ok i da je kompresije oko 320 kbps. Vec duze vreme ga nema neznam sta je sta se desava ipak i njemu se zahvaljujemo na zalaganju i na dosadasnjem trudu i radujemo se ako se u buducnosti opet pridruzi...) /// Trenutno Postova ima (27) azurirano 06.09.2023
      14. cuci1 (Pored ovih postova on nas je podrzao u vise navrata velikodusnom novcanom donacijom na tome mu se i ovde ponovo zahvaljujem. Nemogu puno toga reci jer licno nismo imali neku veliku komunikaciju. Trenutno je prijatelj foruma i koliko sam ispratio licno aktivan je posetilac koji nas poseti s vremena na vreme. Hvala puno na poverenju i na podrsci u oba smisla Ziv zdrav bio.) /// Trenutno Postova ima (21) azurirano 06.09.2023
      15. flashmaster (Na velikom 15 mestu nasao se stub naseg foruma. Covek koji nas u svakom smislu najvise podrzava, a ja licno takve ljude ne mogu zaboravit niti izostaviti. U donacijama i preplata delu sam vec puno toga za njega rekao a reci cu i ovde. Licno jos nisam imao tu cast da se licno upoznamo ali smo na moje licno zadovoljstvo razmenili brojeve telefona u kontaktu smo i kada je on u pitanju u svako doba stojim na raspolaganju. Neko ko nas iz godine u godinu nesebicno podrzava pored toga sto ceni nas rad on je vlasnik velikih 15 postova koji meni licno vrede mnogo. Hvala ti puno na svemu ) /// Trenutno Postova ima (15) azurirano 06.09.2023


        Pozdrav saljem jos jednom s moje strane ovo je lista top 15 uploadera. Ja sam ovaj znak zahvalnosti vec dugo planirao da kreiram al mi vreme nikako dozvoljavalo nije. Iskreno s moje strane da dodam ovaj post trebalo je jako puno vremena da to sve uredim spakujem da lepo izgleda ... Vreme je zlato al 6 sati mog truda nije velika zahvalnost za vas koji mi licno dajete motiv da i dalje forsiram kvalitet i da zajedno delimo lepe stvari medjusobno. Voleo bi licno da se vise ljudi aktivira jer to je pomoc velika , voleo bi da ljudi koji nemaju niti jedan jedini post da probaju da se okusaju da dele sadrzaj ne samo da uzimaju a da nista ne daju! Tek tada bi videli i cenili top 15 uploadera... Ja mogu o tome roman pisat al nije vredno ko nema karakter nece ga nikad ni imati...


        Novcana donacija nije obavezna postani donator tako sto ces bit aktivan donator uploader postova!!!


        Podrzati nas mozeteDONACIJOM ili PREPLATOM




        Vazne bitne poruke teme

        - Zahvalnica Nasim donatorima koji su nas podrzali donacijom

        - Zahvalnica Nasim Clanovima koji su jednom ili vise puta kupili preplatu




        RADIO BALKAN MUSIC















    2. Ukupno 3 Korisnika zahvalilo se Radio Balkan Music za ovaj post

      Balkan Music (08.09.2023), flashmaster (23.12.2023), petra (16.09.2023)

    3.    Vaša Reklama Vaš Oglas

      Najpovoljniji Audio StrimingVaš omiljeni Radio Balkan Music

    Informacije teme

    Korisnici koji pretražuju ovu temu

    Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

    Bookmarks

    Ovlašćenja postavljanja

    • Vi ne možete postavljati nove teme
    • Vi ne možete postavljati odgovore
    • Vi ne možete postavljati priloge
    • Vi ne možete menjati vaše poruke
    •  


    Ukratko o Nama

      Radio Balkan Music promocija pesama najjkvalitetnija muzika na jednom mestu! Bazirani smo na pruzanju najkvalitetnijeg sadrzaja.

    Pratite Nas Na

    Twitter Facebook youtube RSS Feed



    Prijatelji Sajta